Zainteresowała cię nasza oferta?

Efektownie i satysfakcjonująco zrealizujemy Twój pomysł.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Chcemy sprostać każdemu wyzwaniu. Nasz młody, kreatywny zespół niejednokrotnie przekuł pomysł klienta w dobrej jakości produkt. Produkt, który dał satysfakcję, był atrakcyjny wizualnie ale też pozwolił osiągnąć konkretne założenia z zakresu rozwoju marki i strategii reklamowej firmy. Myślimy perspektywistycznie. Dbamy o każdy szczegół i cenimy współpracę z klientem.

ROBIMY WIĘCEJ NIŻ MÓWIMY

Jak wygląda współpraca z nami? Zaczyna się od kawy. Od spotkania. Od przesdstawienia nam pomysłu, koncepcji. Oczywiście można skontaktować się z nami również za pośrednictwem drogi elektronicznej. Następnie analizujemy dany projekt, przygotowujemy wycenę oraz określamy terminy. Po akceptacji warunków przebiegu realizacji (np. plików graficznych), przystępujemy bezpośrednio do produkcji danego produktu. A potem... cieszymy się z owoców dobrze wykonanej prazy i zadowolenia klienta.

AGENCJA KREATYWNA

Nasza oferta obejmuje całościową obsługę firmy w zakresie tworzenia i rozwoju marki. Projektujemy systemy wizualizacji, kreacje graficzne oraz logotypy, dopasowując je do najkorzystniejszych dla klienta rozwiązań reklamowych. Posługując się nowoczesnymi i skutecznymi narzędziami marketingu, planujemy i realizujemy rozwój marki w Internecie, a także w przestrzeni publicznej. Dzięki naszym działaniom, marka wyróżnia się i stanowi konkurencję dla innych.

MARKETING INTERAKTYWNY

Projektujemy strony internetowe, sklepy, portale. Dbamy o jak najlepsze połączenie wizji klienta z intuicyjnością interfejsu przeznaczonego do konkretnego rodzaju aktywności użytkownika. Dzięki czemu strona lepiej spełnia swoje zadanie przyciągania potencjalnych klientów. Tworząc poszczególne elementy graficzne kierujemy się wizją całego projektu, osiągając w ten sposób spójny i atrakcyjny wygląd.

PRODUKCJA FILMÓW

Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu filmów reklamowych, relacji z wydarzeń i akcji marketingowych oraz spoty promocyjne. Nasze produkcje są nie tylko szczegółową i atrakcyjną relacją, ale zachęcają do poznania marki i pozytywnie wpływają na wizerunek firmy. Zajmujemy się produkcją od podstaw, tworząc scenariusz, przeprowadzając nagranie oraz montaż.

WYDAWNICTWO

Zapraszamy do współpracy wydawniczej. Zajmujemy się kompleksową realizacją tekstu. Podczas projektowania układu treści publikacji wykonujemy łamanie tekstu. Projektujemy stronę graficzną oraz przygotowujemy treść do druku. Określamy rozkład kolumn, szerokość marginesów oraz dopasowujemy elementy graficzne. Realizujemy również projekty muzyczne i dźwiękowe.

MATERIAŁY PROMOCYJNE

Branding jest wizytówką firmy. Papier firmowy, plakaty, ulotki, wizytówki mają zawsze bezpośredni kontakt z klientem. Dla nas najważniejsza jest jakość. Jakość papieru, materiału, projektów graficznych. Wykorzystujemy najciekawsze rozwiązania poligraficzne i kreacje designu.

GADŻETY REKLAMOWE

Posiadamy bardzo szeroka ofertę i doświadczenie w produkcji gadżetów reklamowych. Pomagamy dobrać najefektywniejsze rozwiązania dla marki i konkretnej akcji. Projektujemy wszystkie potrzebne elementy graficzne umożliwiające personalizację. Nie korzystamy tylko ze standardowych rozwiązań, ale wymyślamy nowe gadżety, które pozwolą na najlepsze dotarcie do klienta.

KONTAKT

ul. Trzy Lipy 2
piętro 3, lokal 4
80-172 Gdańsk
NIP: 5833086666

KONTAKT

ul. Trzy Lipy 2
piętro 3, lokal 4
80-172 Gdańsk
NIP: 5833086666

© 2019 Mega Group. Wszystkie prawa zastrzeżone. Powered by Mega Group