Intensywnie angażujemy się w każdy projekt.

W ten sposób tworzymy atrakcyjna reklamę.

O NAS

 

Jesteśmy młodą firmą działającą w Gdańsku od 2014r. Działamy na terenie całego Trójmiasta i okolic, ale również w pozostałych miastach Polski. Bardzo cenimy naszą pracę i klientów, dzięki którym wciąż się rozwijamy. Z każdym nowym projektem zdobywamy doświadczenie, dzięki któremu potrafimy profesjonalnie korzystać z narzędzi współczesnego marketingu i reklamy. To wszystko owocuje satysfakcjonującą współpracą z klientem. Opiera się ona na kliku podstawowych dla nas kwestiach.

STAŁY KONTAKT Z KLIENTEM

Podczas realizacji projektu pozostajemy w stałym kontakcie z klientem. Od pierwszego spotkania po przekazanie produktu, pozostajemy do dyspozycji klienta. W zależności od tego, jaki rodzaj współpracy preferuje klient, kontaktujemy się droga telefoniczną, elektroniczną, zapraszamy na spotkania. W każdej chwili klient może uzyskać informacje na temat etapu produkcji, wnieść w projekt nowe zmiany lub zmienić koncepcje. Jesteśmy elastyczni, bo myślimy o przyszłości w bardzo zdecydowany sposób.

NIESZABLONOWE MYŚLENIE

Rozwiązania jakie proponujemy, nie są standardowe. Nie chodzi nam jednak o krzykliwy splendor i błysk. Nie. Nasze projekty cechuje prostota, jakość wykonania, elegancja i nietypowe kompozycje. Jesteśmy na bieżąco w nowinkach ze świata design’u. Stale śledzimy pojawiające się nowości gadżetowe. Wiemy jakie realizacje wideo są najatrakcyjniejsze. Obserwujemy otoczenie, dlatego potrafimy zaprojektować najlepszą reklamę dla naszych klientów.

ZAANGAŻOWANIE W PROJEKT

Nie przechodzimy obojętnie obok potrzeb klienta. Nie są dla nas tylko sucha informacją. Staramy się, aby efekt był dopracowany w każdym aspekcie. Myślimy, tworzymy, porównujemy, dyskutujemy. Wspólnie osiągamy najlepsze rozwiązania. Optymalne podejście do problemu pozwala zachować równowagę w promocji marki. Zależy nam, aby zrealizowany produkt wyróżniał się i pomógł klientowi w rozwoju firmy.

KONTAKT

ul. Trzy Lipy 2
piętro 3, lokal 4
80-172 Gdańsk
NIP: 5833086666

KONTAKT

ul. Trzy Lipy 2
piętro 3, lokal 4
80-172 Gdańsk
NIP: 5833086666

© 2019 Mega Group. Wszystkie prawa zastrzeżone. Powered by Mega Group